Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Powiatowy Konkurs Recytatorski

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

13 czerwca 2019

12 czerwca w naszej bibliotece odbył się 23 Powiatowy Konkurs Recytatorski „W Krainie Wierszy”. Po wcześniejszych eliminacjach gminnych i szkolnych w konkursie wzięło udział 63 małych recytatorów z Tomaszowa Lubelskiego i powiatu tomaszowskiego.
Protokół z dnia 12.06.2019 r. z posiedzenia jury
23 Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „W Krainie Wierszy”.
Organizator konkursu : Miejska Biblioteka Publiczna im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lubelskim
Współorganizatorzy: Gminne Biblioteki Publicznych, Gminne Domy Kultury.
W konkursie wzięło udział 63 recytatorów w wieku 4-10 lat, z Tomaszowa Lubelskiego i powiatu tomaszowskiego .
Jury w składzie :
1. Kinga Łuczak- przewodnicząca
2. Maria Kozyra
3. Małgorzata Jabłońska
postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia :

KATEGORIA PRZEDSZKOLA

I miejsce: Nikola Malicka – SP Nabróż (oddział przedszkolny)Gminny Ośrodek Kultury Biblioteka w Łaszczowie)
II miejsce: Hubert Ciechaniewicz- Przedszkole Samorządowe nr 2 w Tomaszowie lubelskim
III miejsce: Lena Berdzik – SP w Majdanie Sopockim ( Gminny Ośrodek Kultury Biblioteka w Suścu)

Wyróżnienia:
Szymon Kapuśniak- SP w Łosińcu ( Gminny Ośrodek Kultury Biblioteka w Suścu)
Gabriela Kudyk- S P w Machnowie Nowym (Gminna Biblioteka Publiczna w Lubyczy Królewskiej)
Weronika Mogielnicka- Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnawatce
Marcelina Mokrzycka- SP w Majdanie Górnym( Biblioteka Komunalna w Majdanie Górnym)
Lena Rybińska- Biblioteka Publiczna w Jarczowie
Zuzanna Wysocka- Biblioteka Publiczna w Jarczowie

KATEGORIA kl. I
I miejsce: Hanna Mucha- Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
II miejsce: Michał Wawrzusiszyn – Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
III miejsce: Aleksandra Jurzysta - Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Wyróżnienia:
Ksawery Białek- Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
Michał Kiper- Szkoła Podstawowa w Telatynie
Lena Malec- Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
Hanna Wajda- Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
Jagoda Żółkiewska-Engel – Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Tyszowcach

KATEGORIA kl. II
I miejsce: Barbara Podoba – Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
II miejsce Bartłomiej Jezierski – Biblioteka Publiczna w Jarczowie
II miejsce :Dominika Piskor-Szkoła Podstawowa w Telatynie
III miejsce: Milena Lewko- SP w Bełżcu ( Gminna Biblioteka Publiczna w Bełżcu)
III miejsce: Karol Borowicz – SP w Łosińcu ( Gminny Ośrodek Kultury Biblioteka w Suścu)

Wyróżnienia:
Wiktoria Greszta- Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
Wiktor Nieścior- S P w Łosińcu ( Gminny Ośrodek Kultury Biblioteka w Suścu
Maciej Sawka- Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
Zuzanna Sidor- SP w Majdanie Górnym (Biblioteka Komunalna w Majdanie Górnym)

KATEGORIA KL. III

Miejsc nie przyznano

Wyróżnienia :
Gabriela Gardias- SP w Podhorcach ( Biblioteka Komunalna w Majdanie Górnym)
Wiktoria Kosak – Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnawatce

Na tym protokół zakończono