Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Wyniki konkursu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

08 kwietnia 2021

Wyniki 20. POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „WIELKANOCNE STROIKI I PISANKI”

Spośród 304 prac, które wpłynęły na konkurs komisja nagrodziła i wyróżniła :

NAGRODY SPECJALNE

1. Magdalena i Michał Gałan- Przedszkole Samorządowe nr 5 w Tomaszowie Lubelskim ( stroik-przedszkola)

2. Julia Procnal- Szkoła Podstawowa w Telatynie ( stroik kl. I-III)

3. Wiktoria Pióro- Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim ( stroik- kl. I-III)

4. Jan Umiński - Szkoła Podstawowa w Szarowoli ( pisanka- kl.I-III)

5. Aleks Kowalczuk - Szkoła Podstawowa w Suścu ( palma - kl. I-III)

6. Hubert Kornacki - Szkoła Podstawowa w Łaszczówce ( stroik-kl. IV-VI)

7. Maciej Wolanin - Szkoła podstawowa w Bełżcu (stroik- kl. IV-VI)

8. Miłosz Kuczyński - Szkoła Podstawowa w Telatynie (stroik- kl. IV-VI)

9. Bartek Kamiński- Szkoła Podstawowa w Jarczowie (stroik- kl. IV-VI)

10. Aleksy Grabek- Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim (stroik- kl. IV-VI)

11. Nikola Sobuś- Szkoła Podstawowa w Telatynie(stroik- kl. VII-VIII)

12. Hanna Kwiatkowska -Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim (pisanka- kl. VII-VIII)

13. Martyna Niedużak- Szkoła Podstawowa w Bełżcu ( stroik -kl. VII-VIII)

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

PRZEDSZKOLA –stroiki

Nagrody grupowe:

1. Grupa VI -Przedszkole Samorządowe nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

2. Oddział przedszkolny ( grupa 3-4 latki) „Biedroneczki” Szkoła Podstawowa w Łosińcu

3. Grupa „Pszczółki” - Niepubliczne Przedszkole „Król Maciuś I” w Tomaszowie Lubelskim

4. Grupa „Tygryski” (3-latki ) Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bełżcu

5. Grupa 3-4 latków Szkoła Podstawowa w Telatynie

Nagrody indywidualne (równorzędne)

1. Hanna Górnik- Przedszkole Samorządowe nr 5 w Tomaszowie Lubelskim

2. Dawid Birus- Szkoła Podstawowa w Łosińcu

3. Szymon Bocian – Dąbrowa Tarnawacka ( Szkoła Podstawowa w Sabaudii)

4. Mateusz Gardiasz – Pukarzów ( Przedszkole Terapeutyczne „Dobry Start”)

PRZEDSZKOLA- pisanki

Nagrody (równorzędne)

1. Laura Giemza- Przedszkole Samorządowe nr 5 w Tomaszowie Lubelskim

2. Paula Tetyk- Szkoła Podstawowa w Majdanie Górnym

3. Diana Bryk-Nowosiółki ( Szkoła Podstawowa w Telatynie)

4. Martyna Kornacka -„Niepubliczne Przedszkole „Baśniowa Kraina” w Tomaszowie Lubelskim

5. Michał Gardias – Przedszkole Samorządowe nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

6. Daria Jurczyszyn – Przedszkole Samorządowe nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

7. Dominik Jurczyszyn- Przedszkole Samorządowe nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

PRZEDSZKOLA-palmy

Nagrody (równorzędne)

1. Klaudia Późniak- Przedszkole Samorządowe nr 5 w Tomaszowie Lubelskim

2. Lena Byś – Przedszkole Samorządowe w Łaszczowie

3. Lena Krasoń – Szkoła Podstawowa w Zimnie

Kl. I-III STROIKI

Nagrody ( równorzędne)

1. Michalina Górnik- Szkoła Podstawowa w Łosińcu

2. Kinga Gałka – Szkoła Podstawowa w Krynicach

1. Emilia Skorupska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

2. Julia Górnicka- Szkoła Podstawowa w Sabaudii

3. Maja Sawicka – Zespół Szkolno-Przedszkolny Michalowie

4. Jakub Wawryszczuk- Prywatna Szkoła Podstawowa ICO w Tomaszowie Lubelskim

5. Antonina Bartoszek - Prywatna Szkoła Podstawowa ICO w Tomaszowie Lubelskim

Wyróżnienia (równorzędne):

1. Hanna Hawryluk –Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

2. Anna Sołtys- Szkoła Podstawowa nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

Kl. I-III PISANKI

Nagrody (równorzędne)

1. Lena Hek- Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

2. Marcel Wawryszczuk- Prywatna Szkoła Podstawowa ICO w Tomaszowie Lubelskim

3. Lena Burda - Szkoła Podstawowa w Łosińcu

4. Mateusz Pitura- Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

5. Piotr Kogut- Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

6. Ksawery Lewko - Szkoła Podstawowa nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

Wyróżnienia (równorzędne):

1. Jan Kozak- Szkoła Podstawowa nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

2. Kalina Piątek- Prywatna Szkoła Podstawowa ICO w Tomaszowie Lubelskim

Kl.I-III PALMY

Nagrody (równorzędne)

1. Amelia Grabek - Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

2. Nikita Kozak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

3. Ewa Świderek - Szkoła Podstawowa nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

4. Teresa Szelewicz – Szkoła Podstawowa w Krynicach

5. Maja Zwolan- Szkoła Podstawowa w Łaszczowie

Kl. IV-VI STROIKI

Nagrody ( równorzędne)

1. Jakub Raczkiewicz- Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

2. Barbara Podoba- Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

3. Natalia Szokało - Szkoła Podstawowa w Szarowoli

4. Patrycja Kopytko- Szkoła Podstawowa w Rachaniach

5. Vavara Domina- Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

6. Maciek Byra -Szkoła Podstawowa w Łosińcu

Wyróżnienia ( równorzędne):

1. Wiktoria Juranek -Szkoła Podstawowa w Rachaniach

2. Jakub Stechnij- SOSW w Tomaszowie Lubelskim

3. Paweł Rajtak - Szkoła Podstawowa w Telatynie

4. Alicja Kulec -SOSW w Tomaszowie Lubelskim

5. Filip Laszczak –SOSW w Tomaszowie Lubelskim

Kl. IV-VI PISANKI

Nagrody ( równorzędne):

1. Jakub Lal- Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

2. Karolina Aleksandrowicz- ZSP w Tyszowcach

3. Dawid Krzymowski- Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

4. Filip Kozak- Szkoła Podstawowa w Telatynie

Kl. IV-VI PALMY

Nagrody ( równorzędne):

1. Karolina Perec – Szkoła Podstawowa w Podhorcach

2. Oliwia Mazur- Szkoła Podstawowa w Łaszczowie

3. Emilia Bryk- Szkoła Podstawowa w Telatynie

4. Leon Wielosz- SOSW w Tomaszowie Lubelskim

Kl. VII-VIII STROIKI

Nagrody ( równorzędne):

1. Martyna Luciak- Szkoła Podstawowa w Krynicach

2. Marcin Rarot - Szkoła Podstawowa w Krynicach

3. Mateusz Koprowski -SOSW w Tomaszowie Lubelskim

Wyróżnienia( równorzędne):

1. Dawid Kurzyński- Szkoła Podstawowa w Krynicach

2. Weronika Wielosz - SOSW w Tomaszowie Lubelskim

3. Iwona Jankowska -Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

4. Adam Bielak-SOSW w Tomaszowie Lubelskim

5. Radosław Zienkiewicz - SOSW w Tomaszowie Lubelskim

Kl. VII-VIII PALMY

Nagrody( równorzędne):

1. Eliza Kazimierczuk- Szkoła Podstawowa nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

2. Maciej Semak- SOSW w Tomaszowie Lubelskim

3. Aleksandra Kasprzak - Szkoła Podstawowa w Telatynie