Jesteś tutaj: Start / Tomaszowski DKK

Tomaszowski DKK

   

                  

 

 

Dyskusyjne Kluby Książki to wspólny projekt Instytutu Książki i bibliotek wojewódzkich adresowany przede wszystkim do czytelników korzystających z bibliotek publicznych. Pomysł oparty jest na założeniu, że potrzebne są miejsca, w których można rozmawiać o wspólnie czytanych książkach oraz, że nie trzeba być krytykiem, by czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze. Celem klubów jest także ożywienie środowisk skupionych wokół bibliotek oraz zachęcenie samych bibliotekarzy do kreowania mody na czytanie.

W ramach projektu uczestnicy spotkań omawiają wybrane przez siebie książki. Organizowane są także spotkania autorskie.

Tomaszowski DKK w naszej bibliotece

Spotkania nasze są sposobem spędzania czasu wolnego i okazją do dobrej zabawy.

                    Koordynator: Alicja Stojko
                    tel. kontaktowy 84 664 42 92
                    e -mail kubus830@wp.pl


 

Walentynki w Bibliotece

14 lutego 2018

Walentynki to nie tylko czas miłości ale także radości, życzliwości i przyjaźni. To również czas, kiedy robimy swoim najbliższym miłe i urocze niespodzianki. We wtorek 13 lutego 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie pod hasłem „Strofy o miłości”. Uczestniczyła w nim młodzież z Zespołu Szkół nr 3, Edukacyjny Klub Książki działający przy Szkole Podstawowej nr 2 oraz członkowie Tomaszowskiego Dyskusyjnego Klubu Książki.

Spotkanie klubowiczów

08 lutego 2018

Dnia 7 lutego br. tomaszowscy klubowicze rozmawiali o książce Anny Bikont „Sendlerowa. W ukryciu” wydanej przez Wydawnictwo Czarne w 2017 r.

Dyskusja o książce

01 lutego 2018


Rozmowy o książce Anny Bikont pt. "Sendlerowa. W ukryciu". Szczegóły na plakacie